O nas

TKZ

O FIRMIE

Firma TKZ Sp. z o.o. działa na rynku budowlanym od 20 lat, realizując projekty inwestycyjne różnej skali. Każda inwestycja budowlana wymaga użycia specjalistycznego sprzętu i odpowiednich maszyn a żadna budowa nie rozpocznie się bez prac ziemnych. Spółka dysponuje nowoczesnym sprzętem oraz urządzeniami gwarantującymi wydajne, ekologiczne i sprawne realizacje powierzonych nam zadań.

Wycinka drzew oraz niwelacja terenu, dzięki której miejsce pod przyszły budynek zostanie dokładnie przygotowane, to często początek każdego projektu. Posadowienie obiektu musi być solidne i opierać się na właściwych wyliczeniach i mocnych fundamentach. Jakość i profesjonalne podejście do KLIENTA sprawiają że jesteśmy sprawdzonym PARTNEREM w takich projektach.

Spółka TKZ posiada w grupie osobowej przedsiębiorstwo, które prowadzi działalność w zakresie odbioru i transportu odpadów, segregacji surowców wtórnych, sprzątania placów i ulic, prac rozbiórkowych oraz zimowego utrzymania dróg.

Nasza oferta

od 20 lat na rynku

Spółka dysponuje nowoczesnym sprzętem oraz urządzeniami gwarantującymi wydajne, ekologiczne i sprawne realizacje powierzonych nam zadań.